Kdo jsme

Kdo jsme a co umíme, co nabízíme

MDI plan je projektová, konzultační a inženýrská kancelář se specializací v oboru dopravních staveb se zaměřením pro nekolejovou dopravu. Naši pracovníci mají dlouholetou praxi v oboru projektování dopravních staveb a jsou členy profesní komory ČKAIT. 

Hledíme do budoucna

Jsme mladý tým, plný energie, kterou dáváme do našich projektů. Snažíme se naše vize přenést do skutečnosti a naše projekty jsou energické a inovativní. Zájem našich zákazníků a následné realizace svědčí o smysluplnosti našich projektů. Smyslem projektu není pouze nakreslit cestu, ale vložit do ní budoucnost, tak aby nesloužila jen nám ale i budoucím generacím. 

Řešení
projektů


Zpracování projektů od od fáze investičního záměru až po dokumentaci pro vlastní realizaci stavby včetně příslušných investičních kalkulací dle stupně projektové dokumentace.

Projekt a
konzultace


Nevíte si rady, nebo jen potřebujete nasměrovat na tu správnou cestu, zkusíme společně najít ten směr kterým se má váš projekt ubírat.

Vize
a projekty


Rozpočtové kalkulace dopravních staveb poskytujeme v podrobnosti dle stupně projektové dokumentace od územního řízení až po dokumentaci skutečného provedení

Design a
Tvorba


Projektové dokumentace zpracováváme v digitální podobě v CAD systémech s využitím platformy pro silniční stavitelství. Úzce spolupracujeme s regionálními architektonickými kancelářemi.